Jdi na obsah Jdi na menu
 


Energetické emoční terapie pomáhají a odstraňují psychické, fyzické a zdravotní potíže.

Odbourávají strachy, emoce, zážitky se současného i minulých životů ( zneužítí ,porod, týrání, ...) .  Pomáhají odstranit kletby, nalepené duše atd.. Nachází příčiny bolestí a nevysvětlitelných stavů. Harmonizují čakry, zvyšují sebevědomí, vyrovnávají mužské a ženské energie ....

Všechny nahromaděné emoce se nám v těle ukládají a vytvářejí různé bloky. Z bloků vznikají nemoci a psychické potíže. Potlačované emoce se díky této speciální regresní terapii uvolňují a tím harmonizují tělo i duši. Touto terapií člověk nahlédne nejen do svého těla, ale i duše a nezřídka do minulých životů. Poznává svou podstatu a nachází často velmi pečlivě ukrytou pravdu.  Většina klientů nadále po terapiích pracuje sama na sobě a hledá vlastní cestu. Někdy je nutné terapie opakovat a jindy stačí jedno sezení. Záleží individuálně na daných problémech a hloubce zakořenění potíží. Při terapiích se nikdy neotevře nic na co člověk a terapeut není připraven. Vždy se otevřou věci , které je nutno řešit jako první. Je to jako, když si představíte šuplíkovou skřínku ,kterou potřebujete vyčistit. První otevřete horní šuplík , vyčistíte a potom teprve pokračujete na další. Neznám nikoho kdo by začínal odprostřed ... a stejně je to i s naším podvědomím . Začíná odkrývat věci nejdříve z povrchu a později se prokousává do hlubších vrstev.

Já se emočním terapiím věnuji několik let. Pokud potřebujete něco aktuálně vyřešit můžete se na mne kdykoliv obrátit, jistě najdeme vhodný termín.

Terapie většinou trvá mezi 1 - 2 hod. Nejsou však výjímkou  i  4hod.  Cena je 500 Kč/hod.

wicaceyawin@seznam.cz